O hradní restauraci

Virtuální prohlídka Hradní restaurace Špilberk a hradu Špilberk

Při rezervaci stolu na terase nebo v restauraci Vám zašleme vyjímku k vjezdu autem do areálu hradu Špilberk elektronickou poštou, nebo po příjezdu na hrad si ji vyzvednete u obsluhy

      

 
     Hradní restaurace a vinárna Špilberk Vám může nabídnout kapacitu až 250 hostů dle uspořádání ve třech stylově různých propojených prostorech: Hradní restaurace s Rytířským sálem s kapacitou 120 hostů, Hradní hláska se salonkem prince Evgena s kapacitou  do 30 hostů, Hradní vinný sklep ze 13. století s kapacitou 50 hostů. Součástí restaurace je i letní terasa s jedinečným výhledem na Brno otevřená od března do října. Na Hradní hlásku navazuje Jižní terasa hradu s kapacitou až 600 hostů.

    

Šéfkuchař hradní restaurace pan Miroslav Sedlák Vám nabídne vynikající českou kuchyni v moderním pojetí. Jeho specialitou jsou degustační menu z moderní české kuchyně. Pro menší společnosti nabízíme i Hradní hostinu servírovanou na mečích a porcovanou přímo před hosty u stolu. Náš vinný lístek uspokojí všechny milovníky moravských vín. Pochutnáte si také na Hradním frgálu dle našeho vlastního receptu, připraveného speciálně pro hradní restauraci.

 

Polední menu

Objednávejte přes Lunchdrive.cz